PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Výuka jazyků

Výuka angličtiny je součástí předškolního vzdělání a základního vzdělání od 1. třídy. Na úrovni mateřské školy je pro osvojování anglického jazyka zřízen kroužek angličtiny v odpoledních hodinách, který je k dispozici všem dětem navštěvující MŠ. Děti se s jazykem seznamují přirozenou formou – tj. pomocí autentických pohádkových příběhů, her, říkadel a písniček, tvořivé činnosti, atd. Na základní škole se vyučuje anglický jazyk od 1. ročníku. Obsahem výuky v 1.a 2. ročníku jsou aktivity zaměřené na rozvoj mluveného projevu a poslechu s porozuměním. Čtení s porozuměním a psaní je systematicky zařazeno do školního vzdělávacího programu až od třetího ročníku.  

Uzavření mateřské školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Trvání uzavření Mateřské školy Neznašov

Po důkladném zvážení aktuální situace bylo společně se zřizovatelem Obce Všemyslice rozhodnuto, že se prodlužuje doba uzavření Mateřské školy Neznašov a to až do odvolání.
Toto opatření činíme v souvislosti s prevencí šíření nákazy koronavirem. O dalších změnách budeme informovat.
Rodiče v tomto případě mají nárok na ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Potvrzení vydává ředitel školy.
Mgr. Jaroslav Tůma
ředitel školy

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím