Provoz školní družiny

Ranní družina je pro žáky otevřena od 6:00 do 8:00 hodin, odpolední družina je v provozu po skončení vyučování do 16:30 hodin. Ve školní družině mají děti možnost věnovat se odpočinkově rekreačním a zájmovým činnostem. Rodičům nabízíme i možnost připravovat žáky na vyučování pod vedením vychovatele školní družiny.

ŠKOLNÍ DRUŽINA - stanovení výše úplaty pro školní rok 2020/2021
Výše úplaty 90,-Kč/měsíc

Úplata je splatná ve dvou splátkách:

1) období září - prosinec 2020 (360,- Kč)

2) období leden - červen 2021 (540,- Kč)

Platby za školní družinu probíhají pouze bezhotovostním platebním stykem

(č. ú: 51-8907840207/0100). Variabilní symbol obdrží rodiče na třídních schůzkách.

V Neznašově dne 25.května 2020