Účast na projektech

Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Neznašov II

Naše škola je realizátorem projektu MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V ZŠ A MŠ NEZNAŠOV, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na zlepšení a zvýšení kvality vzdělávání a výsledků dětí a žáků v klíčových kompetencích.. Celková výše podpory:968 070 Kč.

Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Neznašov

Projekt je zaměřen na zlepšení a zvýšení kvality vzdělávání a výsledků dětí a žáků v klíčových kompetencích.. Celková výše podpory:539.075 Kč.

Učíme se spolu

Naše škola je zapojena jako partner do projektu Učíme se spolu.

„Rozvoj počítačové gramotnosti na českých školách“

Výzva č. 51