PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V ZŠ A MŠ NEZNAŠOV

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V ZŠ A MŠ NEZNAŠOV

Školní rok 2017/2018 jsme slavnostně zahájili dne 4. září. Mateřskou školu  navštěvuje tento rok ve dvou třídách 39 dětí. V základní škole jsme nově otevřeli tři třídy. Samostatnou třídu prvňáčků, třídu 2. a 3. ročníku a třídu 4. a 5. ročníku.  V současné době naši školu navštěvuje 43 dětí, které vyučují 4 učitelé a dva asistenti pedagoga.

V průběhu letních prázdnin proběhla rekonstrukce další části budovy základní školy, a to třídy pro prvňáčky. Upřímné poděkování tímto patří nejen Obci Všemyslice, ale i všem tatínkům, kteří vykonali počáteční nelehkou práci při odstraňování staré podlahy a sutě pod ní. Prvňáčci díky této rekonstrukci  zahájili svou novou životní etapu v krásném, novém a inspirujícím prostředí.

Tímto přejeme jim i všem žákům školy úspěšný školní rok plný radosti a úsměvů.                                                                                 

PODĚKOVÁNÍ NADACI ČEZ

Vybavení nové školní třídy, veškerý žákovský i učitelský nábytek a interaktivní tabuli, jsme zakoupili za finanční podpory Nadace ČEZ, které tímto velmi děkujeme. 

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím