PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Začít spolu

Program "Začít spolu" představuje velmi otevřený systém. Umožňuje každé škole, každému učiteli přizpůsobit jeho konkrétní podobu kultuře, zvykům a tradicím dané země, jejímu vzdělávacímu systému i potřebám konkrétních dětí.
Program "Začít spolu" zdůrazňuje individuální přístup k dítěti a partnerství školy, rodiny i širší společnosti v oblasti výchovy a vzdělávání. Prosazuje a umožňuje inkluzi dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. Jedná se o program, který představuje pedagogický přístup orientovaný na dítě.
S metodikou "Začít spolu" máme mnohaleté zkušenosti a vzhledem k tomu, že je zcela v souladu s požadavky formulovanými v Rámcovém vzdělávacím programu pro základní vzdělávání, stala se  podkladem pro tvorbu školního vzdělavacího programu "Co neznáš, vymyslíš".

Specifika programu " Začít spolu "
•    projektové vyučování
•    vedení k spoluodpovědnosti
•    spolupráce rodič - žák - učitel
•    individuální přístup k dítěti

 

Denní režim
ranní kruh - sdílení prožitků, programu dne
gramotnost - nové učivo
centra aktivit - skupinová práce na projektu, nové poznatky, procvičování
hodnotící kruh - sebehodnocení

 

 

 

 

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím