Rozpočet nákladů a výnosů na rok 2021

Rozpočet nákladů a výnosů na rok 2021 a střednědobý výhled hospodaření

AKTUÁLNÍ POKYNY KHS k výskytu COVID-19

Vážení rodiče,
dnes 17. 12. 2020 nás kontaktovala KHS v Českých Budějovicích ohledně výskytu onemocnění COVID-19. Navrhuje následující postup: Žádáme rodiče dětí, které navštěvují mateřskou školu Neznašov, aby kontaktovali svého pediatra a domluvili se společně na dalším postupu. Oznamte mu, že Vaše dítě bylo v kontaktu s nakaženým pedagogem dne 11. 12. 2020, od této doby se bude počítat povinná karanténa. Pediatr rozhodne, zda Vaše dítě poslat na testy či nikoli. Základní školy se toto opatření netýká.
Omlouváme se za komplikace a přejeme Vám všem pevné zdraví.

UZAVŘENÍ ZŠ a MŠ Neznašov

UZAVŘENÍ ZŠ a MŠ NEZNAŠOV
Vážení rodiče,
z důvodu výskytu onemocnění COVID 19 u několika osob ZŠ a MŠ Neznašov budou po dohodě se zřizovatelem od pondělí 14.12. 2020 základní škola i mateřská školka do odvolání uzavřeny. Sledujte prosím informace na facebooku i webových stránkách školy, kde budou zveřejněny další pokyny nařízené Krajskou hygienickou stanicí ČB. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Jaroslav Tůma, ředitel školy