PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Výuka čtení - genetická metoda

Výuka čteni v 1. ročníku probíhá genetickou metodu, která je díky rychlému nástupu čtení slov, vět i jednoduchých textů pro děti přitažlivější. Žáci lépe vnímají obsah, dříve čtou s porozuměním a jsou tedy více motivovány k dalšímu čtení. Velmi důležitým faktorem při nácviku čtení genetickou metodou je spolupráce s rodiči, čímž je podpořena filozofie programu Začít spolu – tedy škola + rodina. Velice úzce spolupracujeme s obecní knihovnou v Neznašově, kam se školáky i s dětmi z mateřské školy pravidelně docházíme.

 

                              

Uzavření mateřské školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Trvání uzavření Mateřské školy Neznašov

Po důkladném zvážení aktuální situace bylo společně se zřizovatelem Obce Všemyslice rozhodnuto, že se prodlužuje doba uzavření Mateřské školy Neznašov a to až do odvolání.
Toto opatření činíme v souvislosti s prevencí šíření nákazy koronavirem. O dalších změnách budeme informovat.
Rodiče v tomto případě mají nárok na ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Potvrzení vydává ředitel školy.
Mgr. Jaroslav Tůma
ředitel školy

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím