Videogalerie

Letní akademie (2014/15)

Vystoupení našich školáků a školkáčků na závěr školního roku.

Malé venkovské školy jsou lepší než ty velké?

Zajímavá reportáž České televize o zjištění České školní inspekce, že malotřídní školy dosahují lepších výsledků než školy velké.

Vši ve škole

Odkazy na krátká videa sdružení EDUin.cz, která poukazují stručnou a srozumitelnou formou na věci, které se ve škole dějí. To má za cíl oslovit především aktivní rodiče, kteří budou lépe vědět, co po své škole chtít.