PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Videogalerie

Letní akademie (2014/15)

Vystoupení našich školáků a školkáčků na závěr školního roku.

Malé venkovské školy jsou lepší než ty velké?

Malé venkovské školy jsou lepší než ty velké?

Zajímavá reportáž České televize o zjištění České školní inspekce, že malotřídní školy dosahují lepších výsledků než školy velké.

Vši ve škole

Vši ve škole

Odkazy na krátká videa sdružení EDUin.cz, která poukazují stručnou a srozumitelnou formou na věci, které se ve škole dějí. To má za cíl oslovit především aktivní rodiče, kteří budou lépe vědět, co po své škole chtít.

Uzavření mateřské školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Trvání uzavření Mateřské školy Neznašov

Po důkladném zvážení aktuální situace bylo společně se zřizovatelem Obce Všemyslice rozhodnuto, že se prodlužuje doba uzavření Mateřské školy Neznašov a to až do odvolání.
Toto opatření činíme v souvislosti s prevencí šíření nákazy koronavirem. O dalších změnách budeme informovat.
Rodiče v tomto případě mají nárok na ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Potvrzení vydává ředitel školy.
Mgr. Jaroslav Tůma
ředitel školy

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím