Vši ve škole

Genetická metoda čtení? Proboha co to je?! (Video ke zhlédnutí).

Sebehodnocení - Alenka říká, že se známkuje sama. (Video ke zhlédnutí zde).

Slovní hodnocení - Z češtiny bič! Co to znamená?  (Video ke zhlédnutí zde).

Třídní pravidla - Víte jak Vaše dítě ve škole trestají? (Video ke zhlédnutí zde).

Škola, kde moje dítě opravdu něco naučí. (Video ke zhlédnutí zde).

Vybíráme školu? Mějte oči i nos na stopkách. (Video ke zhlédnutí zde).

Která škola je vhodná pro mé dítě? Kartářka prvňákovi školu nevybere. (Video zde).

Žákovská knížka a notýsek. Žákovská knížka není taška na granáty. (Video zde).

Konzultační hodiny - Ten váš nezdárník má za tři. (Video ke zhlédnutí zde).