Odhlašování stravy

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MOŽNOST VOLBY ZE DVOU HLAVNÍCH JÍDEL DOSTUPNÁ AŽ OD 4.1.2021

MŠ - stravu odhlašujte na tel.: 737 797 693 nebo prostřednictvím e-mailu: kostohryzova@zsneznasov.cz

- vždy den předem do 13:00 hod, v pondělí a po dnech volna do 7:30 hod ráno daný den

ZŠ - stravu odhlašujte přes webové stránky na odkazu níže

- vždy den předem do 13:00 hod

- v pondělí a po dnech volna do 7:30 hod ráno daný den můžete stravu odhlašovat přímo na tel.:724 410 413

AKTUÁLNÍ POKYNY KHS k výskytu COVID-19

Vážení rodiče,
dnes 17. 12. 2020 nás kontaktovala KHS v Českých Budějovicích ohledně výskytu onemocnění COVID-19. Navrhuje následující postup: Žádáme rodiče dětí, které navštěvují mateřskou školu Neznašov, aby kontaktovali svého pediatra a domluvili se společně na dalším postupu. Oznamte mu, že Vaše dítě bylo v kontaktu s nakaženým pedagogem dne 11. 12. 2020, od této doby se bude počítat povinná karanténa. Pediatr rozhodne, zda Vaše dítě poslat na testy či nikoli. Základní školy se toto opatření netýká.
Omlouváme se za komplikace a přejeme Vám všem pevné zdraví.

UZAVŘENÍ ZŠ a MŠ Neznašov

UZAVŘENÍ ZŠ a MŠ NEZNAŠOV
Vážení rodiče,
z důvodu výskytu onemocnění COVID 19 u několika osob ZŠ a MŠ Neznašov budou po dohodě se zřizovatelem od pondělí 14.12. 2020 základní škola i mateřská školka do odvolání uzavřeny. Sledujte prosím informace na facebooku i webových stránkách školy, kde budou zveřejněny další pokyny nařízené Krajskou hygienickou stanicí ČB. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Jaroslav Tůma, ředitel školy