Seznam pomůcek

1. ročník

• Vybavení penálu: tři tužky - trojboké (2x č.2, 1x č.1), pastelky, fixy, ořezávátko, guma, malé kulaté nůžky, malé tyčkové lepidlo, krátké pravítko
  • Pomůcky na TV: tričko, šortky, tepláková souprava, ponožky, sálová obuv (se světlou podrážkou), venkovní obuv, švihadlo (vše označené nebo podepsané v plátěném sáčku, ne v igelitce)
  • Přezůvky
  • Visací zámek (náhradní klíček s podepsaným šťítkem se ponechá u TU)
  • Pevné desky A4 s gumou (na sešity)
  • 100 ks euroobalů A4
  • pracovní oděv (zástěrka/triko/košile) na VV
  • 1 - 2 roušky v sáčku (ponechat ve skříňce)
  • Na každé pololetí přinést: toaletní papír, 2x krabička papírových kapesníků

2.–5. ročník

• Vybavení penálu: čtyři tužky (č.2-2x, č.3-2x, č.1-1x), pastelky, ořezávátko, guma, vhodné nůžky, tyčkové lepidlo, černý tenký fix, barevné fixy, pero, pravítko 30 cm, pravítko-trojúhelník (2.roč.– 1ks, 3.-5.roč.-2ks), kružítko (3.-5.roč.)
  • Přezůvky
  • Visací zámek (náhradní klíček s podepsaným šťítkem se ponechá u TU)
  • Pevné desky A4 s gumou
  • Stírací tabulka A4 s fixem (2.- 3.ročník)-děti by měly mít z předchozích let (popř.dokoupit)