PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Pyžamová párty - přespání ve školce

Velikým zážitkem pro dětičky z mateřské školy byla bezesporu pyžamová party s přenocováním ve školce. I když jsme kvůli chřipce nebyli v plném počtu, patřičně jsme si to užili. Aby nám síly vydržely co nejdéle, každý si ukuchtil svůj toast podle svého mlsného jazýčku. A po večeři začala ta pravá show plná balónků, hudby a masek. Originální spací modely by nám mohl kde kdo závidět a naše taneční kreace by se vyjímaly bezesporu na každém parketu. Soutěže byly po zásluze odměněny sladkou dobrůtkou. A když se nám únavou začaly klížit očka, zavrtali jsme se do postýlek a při pohádce sladce usnuli. Velká radost a v neposledním odvaha i těch nejmenších dětí, které neprolily ani slzičku, vypovídá o tom, že jsme si to společně patřičně užili a opět jsme se přesvědčili o tom, že máme ve školce bezesporu úžasné dětičky. Fotografie z této povedené akce k nahlédnutí zde.

 

Uzavření mateřské školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Trvání uzavření Mateřské školy Neznašov

Po důkladném zvážení aktuální situace bylo společně se zřizovatelem Obce Všemyslice rozhodnuto, že se prodlužuje doba uzavření Mateřské školy Neznašov a to až do odvolání.
Toto opatření činíme v souvislosti s prevencí šíření nákazy koronavirem. O dalších změnách budeme informovat.
Rodiče v tomto případě mají nárok na ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Potvrzení vydává ředitel školy.
Mgr. Jaroslav Tůma
ředitel školy

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím