PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Školáci na Divokém západě

Školní rok jsme zahájili poněkud netradičně. Zatímco žáci jiných základních škol usedli do lavic, naše třída odjela na první školní týden na adaptační pobyt do Radětic u Bechyně. Smyslem týdenního pobytu bylo seznámení se dětí s novými kantory. V dopoledních hodinách probíhaly seznamovací hry, hry zaměřené na stmelení kolektivu, na rozvoj spolupráce a důvěry. V odpoledních hodinách byl pro děti připraven program ve stylu divokého západu. Děti po celý týden plnily úkoly, za něž vydělávaly dolary pro svůj tým. Tyto peníze mohly roztočit  v saloonu, část si však musely šetřit na nákup pomůcek k rýžování zlata. Myslíme si, že i když nám zkraje týdne nepřálo počasí, celý týden jsme si báječně užili. Na všechny fotografie nejen z tohoto týdne se můžete podívat na facebookových stránkách školy.

 

Výběr ze slohových prací na téma: Co jsme zažili na škole v přírodě:

 

Celý týden se mi líbil. Nejvíce se mi líbila těžba zlata a jízda na divokém býkovi.

Hráli jsme celé dny hry. Měli jsme saloon. Nejvíce mě bavil přechod divoké řeky. V noci jsme nemohly spát, protože kolem chatky chodil pan učitel a dupal.

Těžili jsme zlato, házeli jsme oštěpem, spali jsme na palandách ve spacáku.

Škola v přírodě se mi líbila, dobře tam vařili. Ráno se mi líbily rozcvičky. Líbilo se mi kotě majitelů.

Líbilo se mi, jak jsme při hře na Apače bojovali s panem učitelem a Tomášem.

Bydlel jsem s Lukášem a Dominikem. Byla s nimi legrace.

Byli jsme na výletě v Bechyni. Našli jsme tam mapu s místem, kde se nalézá zlato.

Celý týden byl super, ani se mi nechtělo domů.

Uzavření mateřské školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Trvání uzavření Mateřské školy Neznašov

Po důkladném zvážení aktuální situace bylo společně se zřizovatelem Obce Všemyslice rozhodnuto, že se prodlužuje doba uzavření Mateřské školy Neznašov a to až do odvolání.
Toto opatření činíme v souvislosti s prevencí šíření nákazy koronavirem. O dalších změnách budeme informovat.
Rodiče v tomto případě mají nárok na ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Potvrzení vydává ředitel školy.
Mgr. Jaroslav Tůma
ředitel školy

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím