Náslechové dopoledne pro rodiče budoucích prvňáčků

Ve středu 10. prosince proběhlo ve třídě základní školy náslechové dopoledne pro rodiče budoucích prvňáčků. Přítomní rodiče se tak seznámili s prvky metodiky Začít spolu, jejíž součástí je i společný ranní kruh a čtení deníků. Dále pak sledovali naše prvňáčky při výuce angličtiny a češtiny. Po svačině následovala centra aktivit, tentokrát v duchu vánočním. Děti tak pracovaly ve skupinách v centru čtení a psaní, v centru matematiky a v ateliéru s texty o vánočních tradicích, dramatizovaly pohádku, tvořily sněhuláky a vánoční stromečky pomocí geometrických tvarů a vyráběly vánoční papír s potiskem bramborových razítek. Jsme rádi, že si přítomní rodiče našli čas a přišli se na náslechy podívat.