PoÚtStČtSoNe
                                          
šablony IIUčíme spoluProjekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.NADACE ČEZÚčast na projektech

Náslechové dopoledne pro rodiče budoucích prvňáčků

 

Ve středu 10. prosince proběhlo ve třídě základní školy náslechové dopoledne pro rodiče budoucích prvňáčků. Přítomní rodiče se tak seznámili s prvky metodiky Začít spolu, jejíž součástí je i společný ranní kruh a čtení deníků. Dále pak sledovali naše prvňáčky při výuce angličtiny a češtiny. Po svačině následovala centra aktivit, tentokrát v duchu vánočním. Děti tak pracovaly ve skupinách v centru čtení a psaní, v centru matematiky a v ateliéru s texty o vánočních tradicích, dramatizovaly pohádku, tvořily sněhuláky a vánoční stromečky pomocí geometrických tvarů a vyráběly vánoční papír s potiskem bramborových razítek. Jsme rádi, že si přítomní rodiče našli čas a přišli se na náslechy podívat.

Uzavření mateřské školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Trvání uzavření Mateřské školy Neznašov

Po důkladném zvážení aktuální situace bylo společně se zřizovatelem Obce Všemyslice rozhodnuto, že se prodlužuje doba uzavření Mateřské školy Neznašov a to až do odvolání.
Toto opatření činíme v souvislosti s prevencí šíření nákazy koronavirem. O dalších změnách budeme informovat.
Rodiče v tomto případě mají nárok na ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Potvrzení vydává ředitel školy.
Mgr. Jaroslav Tůma
ředitel školy

ZŠ a MŠ NeznašovFacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím