ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V ZŠ A MŠ NEZNAŠOV

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V ZŠ A MŠ NEZNAŠOV

Školní rok 2017/2018 jsme slavnostně zahájili dne 4. září. Mateřskou školu  navštěvuje tento rok ve dvou třídách 39 dětí. V základní škole jsme nově otevřeli tři třídy. Samostatnou třídu prvňáčků, třídu 2. a 3. ročníku a třídu 4. a 5. ročníku.  V současné době naši školu navštěvuje 43 dětí, které vyučují 4 učitelé a dva asistenti pedagoga.

V průběhu letních prázdnin proběhla rekonstrukce další části budovy základní školy, a to třídy pro prvňáčky. Upřímné poděkování tímto patří nejen Obci Všemyslice, ale i všem tatínkům, kteří vykonali počáteční nelehkou práci při odstraňování staré podlahy a sutě pod ní. Prvňáčci díky této rekonstrukci  zahájili svou novou životní etapu v krásném, novém a inspirujícím prostředí.

Tímto přejeme jim i všem žákům školy úspěšný školní rok plný radosti a úsměvů.

PODĚKOVÁNÍ NADACI ČEZ

Vybavení nové školní třídy, veškerý žákovský i učitelský nábytek a interaktivní tabuli, jsme zakoupili za finanční podpory Nadace ČEZ, které tímto velmi děkujeme.