Seznam pomůcek

1. ročník

• Vybavení penálu: tři tužky - trojboké (2x č.2, 1x č.1), pastelky, fixy, ořezávátko, guma, malé kulaté nůžky, malé tyčkové lepidlo, krátké pravítko
  • Pomůcky na TV: tričko, šortky, tepláková souprava, ponožky, sálová obuv (se světlou podrážkou), venkovní obuv, švihadlo (vše označené nebo podepsané v plátěném sáčku, ne v igelitce)
  • Přezůvky
  • Pevné desky A4 s gumou (na sešity)
  • 100 ks euroobalů A4
  • Na každé pololetí přinést: toaletní papír, balíček papírových kapesníků-vytahovacích, balení kuchyňských ubrousků (2 ks)

2.–5. ročník

• Vybavení penálu: čtyři tužky (č.2-2x, č.3-2x), pastelky, ořezávátko, guma, vhodné nůžky, tyčkové lepidlo, černý tenký fix, barevné fixy, pero, pravítko 30 cm, pravítko-trojúhelník (2.roč.– 1ks, 3.-5.roč.-2ks), kružítko (3.-5.roč.)
  • Pomůcky na VV: kufřík velikosti A4, modelína, vodovky, voskovky, tempery, modelovací podložka, houbička na nádobí, pracovní oděv (triko/košile-dlouhý rukáv), štětce (sada kulatých, velký plochý), uzavíratelná nádobka na vodu
  • Přezůvky
  • Pevné desky A4 s gumou