Velikonoční dílna s rodiči - 30. 3.

Pondělní dopoledne jsme prožili v barevné a velikonočně laděné dílně. Šlo o první společnou dílnu školy, školky a rodičů. Děti měly opravdu z čeho vybírat- zdobily perníčky, pletly velké i malé pomlázky, vyráběly figurky z písku a sádry, roztomilá kuřátka v pelíšku a barevné papírové zápichy, malovaly kraslice, dekorovaly květináče a zvládly i uplést zajíčky. Děti byly moc šikovné, zaujaté a hodné. To vše platí i pro naše úžasné rodiče, prarodiče a přátele školy, kterých se sešlo opravdu mnoho a bez kterých by se dnešní velkodílna nedala zvládnout! Všem přítomným dospělým patří náš obrovský dík! Děti byly nadšené! Zároveň se omlouváme, ale prodejní jarmark se neuskuteční. Děti mají ze svých výrobků takovou radost, že si je chtějí odnést domů a obdarovat jimi své nejbližší. A my nemáme to srdce jim to odepřít...