Pyžamová párty - přespání ve školce

Velikým zážitkem pro dětičky z mateřské školy byla bezesporu pyžamová party s přenocováním ve školce. I když jsme kvůli chřipce nebyli v plném počtu, patřičně jsme si to užili. Aby nám síly vydržely co nejdéle, každý si ukuchtil svůj toast podle svého mlsného jazýčku. A po večeři začala ta pravá show plná balónků, hudby a masek. Originální spací modely by nám mohl kde kdo závidět a naše taneční kreace by se vyjímaly bezesporu na každém parketu. Soutěže byly po zásluze odměněny sladkou dobrůtkou. A když se nám únavou začaly klížit očka, zavrtali jsme se do postýlek a při pohádce sladce usnuli. Velká radost a v neposledním odvaha i těch nejmenších dětí, které neprolily ani slzičku, vypovídá o tom, že jsme si to společně patřičně užili a opět jsme se přesvědčili o tom, že máme ve školce bezesporu úžasné dětičky. Fotografie z této povedené akce k nahlédnutí zde.