Kdo jsme

Spolek „Neznášek“ je dobrovolným, nevládním, neziskovým spolkem občanů a přátel školy, sdružující rodiče, zákonné zástupce žáků Základní školy a Mateřské školy Neznašov (dále jen “ZŠ a MŠ Neznašov”), kteří se zajímají o vzdělávání a výchovu žáků, práci a rozvoj základní a mateřské školy. Spolek je právnickou osobou podle českého práva.
Naše cíle
Spolupráce se ZŠ a MŠ Neznašov, zejména podpora a rozvoj podmínek pro úspěšnou výuku.
Zprostředkovávat přenos informací mezi ZŠ a MŠ Neznašov a rodiči, vytvářet podmínky a možnosti pro rozvoj v poskytování všestranných informací pro potřeby dětí.
Příprava a pořádání kulturních akcí a komunitních programů.
Spoluvytvářet nabídky volnočasových a vybraných aktivit pro děti a mládež.
Spolupráce se ZŠ a MŠ Neznašov při přípravě a organizaci vzdělávacích projektů a programů
Výchova dětí a mládeže k participaci, ke vzájemné toleranci a pochopení

Výkonný výbor spolku:
Bc. Kateřina Levinská - předseda
Ing. Vladan Ševčík – místopředseda
Ing. Romana Ševčíková - hospodář

Členský příspěvek
Členský příspěvek na školní rok 2015/16 byl valnou hromadou odhlasován v minimální výši Kč 300,-.

číslo účtu: 2100223032/2010